PAR MUMS

description

LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

”Lāzerplastikas klīnika” ir pirmā savas nozares pārstāve Latvijā. Lāzerplastikas klīnika darbojas jau kopš 1999. gada, palīdzot pacientiem atgūt labu veselību un skaistu izskatu ar modernāko lāzertehnoloģiju palīdzību. Mūsu ārstu profesionāļu komanda ir sasniegusi augstu līmeni plastikas ķirurģijas pakalpojumu sniegšanā gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mūsu prioritāte – gandarīts klients. Sniedzam kvalitatīvus medicīniskos un estētiskos pakalpojumus par saprātīgām cenām, izvirzot priekšplānā klientu veselību un skaistumu. Modernā medicīna un kosmetoloģija progresē, katru gadu saviem pacientiem piedāvājam arvien jaunākas un saudzīgākas metodes veselības un skaistuma vārdā. Mūsu klīnikā pieejams daudzveidīgs lāzertehnoloģiju klāsts, kas ļauj ārstēt ādas veidojumu, dzimumzīmju, asinsvadu, pigmentu pataloģijas, kā arī likvidēt nevēlamu apmatojumu.

Mūsu vērtība – profesionāļu komanda. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu ārsti – speciālisti var sniegt tik plašu un augstvērtīgu pakalpojumu klāstu pateicoties zināšanām un ilggadējai praksei . Laipna attieksme un iejūtība ir neatņemama mūsu darba sastāvdaļa. Uz tikšanos mūsu klīnikā!