Atsauksmes

02.06.2023.

Par: Lāzerplastikas klīnika

Jau pagājis laika sprīdis kopš man sniedza palīdzību šajā klīnikā. Tagad atskatoties un novērtējot, varu teikt milzīgu paldies dakterei Anitai Ābelītei, kas mani iedrošināja, viņas burvīgajai humora izjūtai, kas man palīdzēja pat nejust bailes un sāpes. Vēlos milzīgu paldies teikt arī dakterim Valdim Ģīlim. Ne sekundi nenožēloju, ka piekritu dakteres Anitas Ābelītes piedāvājumam operāciju veikt šeit un nevis onkoloģiskajā klīnikā. Dakter, Ģīli, Jūsu rokas ir briljants, rēta sejā nav redzama! Lielu paldies varu teikt visam klīnikas personālam. Es sajutos šeit gaidīta un mana problēma tika atrisināta ekselenti. Liels paldies! Veiksmi !

Sarmīte

10.02.2023.

Par: Lazerplastikas klīnika

Lāzerplastikas klīnikā ļoti profesionāla , patīkama un pretimnākoša ir dermatoloģe ANITA ĀBELĪTE. Notiek nopietna izmeklēšana un ārstēšana. Ārstēsanās laikā jebkurā laikā var piezvanīt un palūgt padomu..kas ir svarīgi pacientam. Liels paldies dakterei par iejūtību un sapratni . Tādu dakteru Latvijā ir ļoti maz. Dakterīte Ābelīte! lai Jums laba veselība..... un katra JŪSU dzīves diena Laimes ratos brauc. Liels paldies par manis ārstēšanu..... Veneranda no OLAINES.

Veneranda no Olaines

15.11.2022.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Paldies dakterim Valdim Ģīlim par profesionālu pieeju. Paldies laipnajam personālam. Klīnikā jauka atmosfēra un laipns personāls.

Zane

02.02.2021.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Radās nepieciešamība atkal apmeklēt klīniku. Iepriekšējo reizi biju 3.gadus atpakaļ. Nemainīgi profesionāla un jauka attieksme no personāla puses, atsvaidzinātas telpas, reģistrācijas un uzgaidāmā telpa ieguvusi stilīgāku interjeru. Tiešām prieks būt jūsu klīnikā, lai cik nepatīkama būtu procedūra, jaukais personāls to visu kompensē. Īpašs paldies dakterītei Jeļenai Moisejenko-Golubovičai no viņas staro tāds miers, pārliecība un profesionalitāte! Veiksmi un izaugsmi visam kolektīvam, tas ir pelnīti!!! Paldies!

Iveta

04.02.2020.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Iesaku! Jauka uzņemšana, prasmīgi un veikli veic savu darbu.

Sāra

01.10.2019.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Ļoti laba klīnika. Paldies ārstiem. Ļoti labi likvidēja papilomas. Labas cenas salīdzinoši ar citām klīnikām. Visi ir laipni un atsaucīgi. Runā dažādās valodās.

Jūlija

04.06.2018.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Paldies Dr. Jeļenai Moisejenko-Golubovičai par profesionālu,laipnu un patiešām patīkamu konsultāciju. Pārbaude tika veikta ar augstu atbildības sajūtu un uzklausīts katrs interesējošais jautājums. Cenas un pakalpojuma kvalitātes attiecība ir atbilstoša. Personālam paldies par atsaucīgu un laipnu apkalpošanu!

Regīna

21.01.2018.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Paldies dakterītei Jeļenai Moisejenko-Golubovičai. Procedūra nebija no patīkamajām, bet dakterīte pacietīgi izskaidroja katru manu jautājumu, līdz ar to iedvešot mieru un pārliecību par to, kas tiek darīts! Jūsu klīnikā ir patīkama iegriezties, personāls laipns un neuzbāzīgs,nav steigas, nav paviršas attieksmes. Veiksmi un izdošanos visām kolektīvam!

Iveta

03.05.2016.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Paldies dr. Valdim Ģīlim par vērtīgajiem padomiem un jauko attieksmi!

Maija

11.04.2016.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Nu jau vairāki mēneši pagājuši, kopš biju uz procedūru pie dakteres Anitas Ābelītes. Milzīgs paldies dakterei par profesionalitāti un palīdzību, kā arī, personālam par iejūtīgo attieksmi. Paldies!

Iluta

12.02.2016.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Biju šajā klīnikā pieteikusi vizīti, lai noņemtu dzimumzīmi, kas bija pie acs. Daktere bija ļoti profesionāla un zinoša. Personāls laipns un atsaucīgs. Telpas tīras un kārtīgas. Daktere visu sīki un smalki izstāstīja un izskaidroja par procedūru. Procedūra noritēja veiksmīgi. Rēta gandrīz nemaz nav redzama. Liels paldies Dakterei Anitai!

Kristīne

08.10.2015.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Vienmēr laipna apkalpošana, lieliski speciālisti!

07.10.2015.

PAR: LĀZERPLASTIKAS KLĪNIKA

Paldies jaukajiem dakteriem par laipno attieksmi un vērtigajiem padomiem. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.

Jana